Luban seekord rääkida, meid ümbritsevatel väekatel taimedel, mis on meile tasuta kättesaadavad, et saaksime oma keha ja hinge kosutada asendamatul moel. Iga taim kannab erinevat energeetikat ning sõnumit oma väljas. Tänased sõnumitoojad on kortsleht, võilill ja kummel.

Kortsleht

Kortsleht on puhta vee reservuaar. Hommikukaste tilgad jäävad kortslehe lehtedele pidama. Tema leht on kui tervendava elueliksiiri peeker.

Samas sümboliseerib kortslehe leht kui emaüsa. Tema energia soodustab rasestumist, uue elualge sopistumist emakaseinale. Kortsleht tõstab potentsi.

Krotsleht on ka külluselooja, küllusele avatud energiatega. Ta on viljakust sümboliseeriv taim.

Samas kannab ta tugevalt mehi toetavaid energiaid, ka meeste viljakust toetavaid energiaid. Ta on üks meeste väetaimedest. Temas on suured loomisenergiad, alguse, uue looja ja alustamise energiad.

Kortslehe missioon maal on olla elueliksiiri allikaks ning luua loomisenergiaid. Kortsleht on väga suurte loomisenergiatega taim. Ta kannab turvalisi emaüsa armastavaid energiaid. Ta on väga tugeva väega taim. Tema ülesanne on olla Looja ja loomisenergiate reservuaar. Ta on väga tugevatoimeline taim.

Võilill

Kui sa vaatad võilille, siis vaatad sa justkui päikesesse. Ta on päikesepõimikut tugevdav taim, Mina-keskuse ja Minapildi stimuleerija. Võilill suunab sind energeetiliselt iseendalt küsima sügavalt endast „kes ma olen?“ ning ärgitab leidma oma sisemist tugevust ja teadlikkust.

Võilille üks ülesanne maal on õpetada vananema. Tema sõnum on:  Sära kui päike oma elus, tea, kes sa oled ning loo enda tugev Minakeskus, millele toetuda. Arenda enda sisemist teadlikkust nii, et kui vananed ja juuksed halliks muutuvad, oled võimeline jagama oma sisemist tarkust ja teadmisi mööda ilma laiali ning külvama uusi iseteadlikke seemneid piiritult laiali. Need seemned kasvatavad endale tugeva juure (tugev sisemine teadlikkus) ning tõusevad maapinnast, et olla taas maapealne Päike.

Võilill on ummuunsuse tugevdaja. Võilille energiad aitavad luua tugevat minapilti, tugevat sisemist juurt, millelele elus toetuda. Annab energiat ja jõudu. Väga tugeva energeetika ja toimega taim.

Kummel

Tugeva eeterliku väljaga taim. Kummel on tugev ravimtaim. Tema lõhna sisse hingates rahuneb meel ning keha saab signaali, et tervenemine võib alata ning see on võimalik.

Kummeliõied annavad edasi endas kõrge vibratsiooniga valge valguse tervendavat väge. Kummel on keha ja hinge kosutav taim. Tema tuum sisaldab eeterlikke tervendavaid ühendeid kehale ning valged kroonlehed kannavad endas Jumala tervendavat puudutust- kõrgem valgusenergia vibratsiooni, mis suunab vaimu rahunema ning ära tundma enda Jumalikku päritolu.

Kummel loob tugevat kosutust nii kehale kui vaimule. Ta on suur keha tervendaja ning põhjalik hinge toetaja ja paitaja.

Armastusega,

Mairi