SUITSUKVARTS

25,00 

Meie käsitööna valminud väekas käeketi ja kõrvarõngaste komplekt suitsukvartsiga.

Ainueksemplar!

Kaitse * Stress * Maandus * Rahu * Energia * Uni

Laos

Tootekood: 90182 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Suitsukvartsil on leebe keskendumist soodustav ja maandav energia. Kui läbipaistvad kvartsid virgutavad ja kiirgavad valgusenergiat, siis suitsukvarts neelab kogu energia endasse ja hoiab seda. Tema sellest omadusest on Sulle enim kasu segastes ja keerulistes olukordades. Ta tugevdab ka juurtšakra maandavat toimet ja aitab Sul keskenduda olulistele asjadele ning vähemolulised asjad ajutiselt kõrvale jätta. Eriti hea abiline on ta kiiretel perioodidel, mil aitab Sul teha valikuid ja otsuseid ning vältida n-ö pidevat tulekahjude kustutamist ning tähtsate asjade tegemata jätmist.

Lisaks sellele, et ta on tugev side juurtšakraga, omab ta tugevat sidet ka maatšakraga ning see koosmõju võib panna Sind muretsema keskkondlike ja ökoloogiliste probleemide pärast. Meestel suurendab suitsukvarts mehelikkust ning puhastab juurtšakrat nii, et kirg saaks vabalt voolata.

Ühtlasi mõjub suitsukvarts rahustavalt ja on suurepärane mediteerimise kristall, kuna ta võimendab vibratsioone ning aitab puhastada meeli meditatsiooniks. Ta aitab hajutada hirme ja teisi negatiivseid meeleseisundeid. Lisaks annab ta Sulle turvatunnet, kuna tal on omadus tasakaalustada Su keha kõiki süsteeme. Ta on suurepärane abiline stressi ja depressiooni korral tuues Sulle emotsionaalset rahu. Ta aitab taluda raskeid hetki ning kindlustab väljapääsu ja lahenduse.

Maandades vaimset energiat ja neutraliseerides negatiivseid vibratsioone, suudab suitsukvarts blokeerida geopaatilist stressi, neelata elektromagnetilist sadu ning aidata mürkidest vabanemisel ja seda kõikidel tasanditel. Ta toob positiivseid vibratsioone ja täidab terve ruumi nendega. Ta õpetab Sulle, kuidas loobuda kõigest, mis Sind enam ei teeni ja mida pole Su ellu enam vaja. Ta aitab lasta lahta vanast.

Suitsukvarts aitab Sul saada lahti õudusunenägudest ja teha unelmad reaalsuseks. Kui ta satub kontakti negatiivsete emotsioonidega, siis asub ta neid õrnalt lahustama. Mentaalsel tasandil edendab suitsukvarts positiivset ja pragmaatilist mõtlemist. Ta lahendab vastuolusid, edendab keskendumist, vähendab suhtlemisraskusi, neutraliseerib läbikukkumishirmu, suurendab stressitaluvust ja lõdvestab.

Lisainfo

Kristallide läbimõõt

6mm

Keti pikkus

24cm

Kõrvarõngaste pikkus

3cm