Allahindlus!

ROOSA KVARTS, MÄEKRISTALL & GRANAAT

12,00  7,80 

Meie käsitööna valminud väekas käepael roosa kvartsi, mäekristalli ja granaadiga.

Ainueksemplar!

Armastus * Kirg * Selgus * Seksuaalsus * Romantilisus * Julgus * Sisemine rahu

Laos

Tootekood: 90023 Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

Roosa kvarts on tingimusteta armastuse kristall avades Su südame igat tüüpi armastusele: armastus iseenda, partneri, perekonna või kõige vastu siin Maailmas. Enim tuntud Roosa kvartsi tähendus seisneb armastuse ligimeelitamises. See on tingimusteta armastuse kristall, mis aitab parandada südame energiat. Olles kõige tähtsam südame kristall avab ta Su südametšakra, et Sinu ellu saaks tulla rohkem armastust meelitades ligi harmoonilist ja pikaajalist suhet. Ta aitab kahel inimesel kokku saada ning õpetab armastuse tõelist olemust. Seega, kui Soovid armastust ligimeelitada, siis on Roosa kvarts Su esimene ustav abistaja!

Lisaks sellele, et ta aitab armastust ligimeelitada, aitab ta ka olemasolevas suhtes sütitada ja suurendada leeki taastades usalduse ja harmoonia ning õpetades tingimusteta armastust. Kui Sa pole aga kunagi armastust tunda saanud, siis aitab Roosa kvarts muuta Sind armastusele vastuvõtlikumaks avades Su südame. Kui oled seni arvanud, et keegi Sind ei armasta, siis Roosa kvarts õpetab Sulle, kuidas iseennast armastada, sest Sa ei saa teist inimest armastada ja teine inimene ei saa Sind sügavalt ja tingimusteta armastada, kui Sa ei armasta ennast tingimusteta ja ei oska end väärtustada. Ta aitab Sul endaga leppida ja endale andestada ning tekitab Sinus eneseusalduse. Ta kannab õrnu, rahustavaid energiaid, mis aitavad Sul oma emotsioone rahustada ja noorendada oma emotsionaalset keha. Ta puhastab ja avab Su südame kõigil tasanditel ning toob Sulle sisemist tervenemist ja enesearmastust. Lisaks puhastab ta Su aurat, vabastab stressist, pingetest, vihast ja rahulolematusest.

Mäekristall laeb energiaga ja aktiveerib keha energiakeskusi. Tema omaduseks on tõsta ja võimendada teiste kristallide energia taset, kuid seda vaid vahetul kokkupuutel. Seega tasub oma kristalle ja kristallehteid mäekristallil hoida. Mäekristalli saab programmeerida spetsiifilist ja fokusseeritud soovi hoidma. Kui Sa kord annad oma soovi mäekristallile hakkab ta seda pidevalt saatma Universumisse ning seda isegi siis kui Sa ise sellele ei mõtle. Mäekristallil on korrastav ja kooskõlastav mõju keha kõikidele osadele, millega see kokku puutub. Ta võib olla väga rahustavaks kristalliks ja ta taastab Sinu energia tasakaalu. Ta aitab hajutada kõiki tasakaalutuse ja negatiivsuse kogumeid Sinu kehas ning toob meeltesse rahu ja selguse. Ta muudab negatiivsed energiad positiivseteks.

Granaat on võimas energiat andev ja taastav kristall. Ta aitab puhastada Sinu tšakraid ja laadida neid uue energiaga. Ta annab Sulle elujõudu, vabastab mittevajalikest ainetest, tasakaalustab Su energiat ja annab meelerahu. Granaat on heaks kaaslaseks kriisiolukordades. Ta on abiks, kui tunned end olevat tupikus ning väljapääsu pole näha. Ta tugevdab, aktiveerib ja kindlustab ellujäämisinstinkti, mis toob Sulle julguse ja lootuse ka olukordades, mis tunduvad lootusetud ja väljapääsmatud. Granaat muudab kriisi Sinu jaoks pigem väljakutseks. Granaat loob armastust ja ustavust. Lisaks aitab ta vürtsitada Sinu suhet kirega. Samas ta tasakaalustab seksuaaltungi ja leevendab emotsionaalset ebakõla. Emotsionaalselt eemaldab granaat keelud ja tabud. Lisaks avab ta Su südame ja lisab eneseusaldust.

Lisainfo

Kristallide läbimõõt

8mm

Pikkus

19cm