ROOSA KVARTS & AMETÜST

26,00 

Meie käsitööna valminud väekas kolmekordne käevõru roosa kvartsi ja ametüstiga.

Ainueksemplar!

Armastus * Romantilisus * Südame avamine * Rahu * Tasakaalustus * Toetus * Innustus * Stressi maandamine

Laos

Tootekood: 90231 Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Roosa kvarts on tingimusteta armastuse kristall avades Su südame igat tüüpi armastusele: armastus iseenda, partneri, perekonna või kõige vastu siin Maailmas. Enim tuntud Roosa kvartsi tähendus seisneb armastuse ligimeelitamises. See on tingimusteta armastuse kristall, mis aitab parandada südame energiat. Olles kõige tähtsam südame kristall avab ta Su südametšakra, et Sinu ellu saaks tulla rohkem armastust meelitades ligi harmoonilist ja pikaajalist suhet. Ta aitab kahel inimesel kokku saada ning õpetab armastuse tõelist olemust. Seega, kui Soovid armastust ligimeelitada, siis on Roosa kvarts Su esimene ustav abistaja!

Lisaks sellele, et ta aitab armastust ligimeelitada, aitab ta ka olemasolevas suhtes sütitada ja suurendada leeki taastades usalduse ja harmoonia ning õpetades tingimusteta armastust. Kui Sa pole aga kunagi armastust tunda saanud, siis aitab Roosa kvarts muuta Sind armastusele vastuvõtlikumaks avades Su südame. Kui oled seni arvanud, et keegi Sind ei armasta, siis Roosa kvarts õpetab Sulle, kuidas iseennast armastada, sest Sa ei saa teist inimest armastada ja teine inimene ei saa Sind sügavalt ja tingimusteta armastada, kui Sa ei armasta ennast tingimusteta ja ei oska end väärtustada. Ta aitab Sul endaga leppida ja endale andestada ning tekitab Sinus eneseusalduse.

Ta kannab õrnu, rahustavaid energiaid, mis aitavad Sul oma emotsioone rahustada ja noorendada oma emotsionaalset keha. Ta puhastab ja avab Su südame kõigil tasanditel ning toob Sulle sisemist tervenemist ja enesearmastust. Lisaks puhastab ta Su aurat, vabastab stressist, pingetest, vihast ja rahulolematusest. Roosa kvarts asendab need negatiivsed energiad lootuse, usu ja sisemise rahuga. Roosa kvarts on lõpmatu rahu kristall tugevdades empaatiat ja tundlikkust. Ta aitab sind rasketel hetkedel ja kõikvõimalikel agressiivsete või raskete seisundite muutmisel. Suurte muutuste ajal aitab ta Sul leppida ja võtta neid muutusi vastu.

Ametüst on looduslik stressileevendaja, kes toetab Sinu sisemist jõudu, toob rikkust ja käivitab ettevõtjates tugeva ärimeele. Ta on ka tervendav kristall spirituaalseks kasvamiseks ja kaitseks. Vanad kreeklased uskusid, et ametüst kristallid õnnistasid oma kandjaid tugeva iseloomuga. Ametüst pakub kaitset erinevates raskustes ja aitab avada kolmandat silma. Ta hajutab viha, raevu, hirmu ja ärevust ning leevendab kurbust ja leina. Lisaks kergendab ta erinevate otsuste tegemist. Ta parandab intuitsiooni, inspireerib loovust ja aitab kaasa rahu ja stabiilsuse tekkimisele.

Ametüst on üldse üks erakordselt võimas ja kaitsev kristall. Ta kaitseb Sind negatiivse eest. Olgu selleks siis kellegi halvad kavatsused, halb tuju, närvilisus vms. Tema rahulikkus on nakkav ja mõjutab ka Sind ümbritsevat (nii keskkonda kui inimesi). Tal on tugev tervendav ja puhastav vägi.  Ta parandab ka mälu ja suurendab motivatsiooni ning seejuures toetab Sinu reaalsustaju ja realistlikkust.

Ametüst omaduseks on veel tuua selgust Sinu mõtetes ja aidata Sul olla kooskõlas oma tunnetega. Ta aitab sul end üha põhjalikumalt tundma õppida. Ametüst stimuleerib kroontšakrat ja rahustab Sinu mõtteid. Need omadused teevad temast imelise mediteerimiskristalli. Üks olulisemaid ametüsti omadusi on positiivse energia ligitõmbamine samal ajal kui ta vabastab Sinu keha negatiivsetest (enamasti stressi, ärevuse, hirmu jne) energiatest.

Lisainfo

Kristallide läbimõõt

6-8mm