Allahindlus!

ROOSA KVARTS & AMASONIIT

7,00  5,00 

Meie käsitööna valminud väekas patsikumm roosa kvartsi ja amasoniidiga.

Armastus * Romantilisus * Südame avamine * Rahu * Tasakaalustus * Toetus * Innustus * Stressi maandamine

Laos

Tootekood: 90243 Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Roosa kvarts on tingimusteta armastuse kristall avades Su südame igat tüüpi armastusele: armastus iseenda, partneri, perekonna või kõige vastu siin Maailmas. Enim tuntud Roosa kvartsi tähendus seisneb armastuse ligimeelitamises. See on tingimusteta armastuse kristall, mis aitab parandada südame energiat. Olles kõige tähtsam südame kristall avab ta Su südametšakra, et Sinu ellu saaks tulla rohkem armastust meelitades ligi harmoonilist ja pikaajalist suhet. Ta aitab kahel inimesel kokku saada ning õpetab armastuse tõelist olemust. Seega, kui Soovid armastust ligimeelitada, siis on Roosa kvarts Su esimene ustav abistaja!

Lisaks sellele, et ta aitab armastust ligimeelitada, aitab ta ka olemasolevas suhtes sütitada ja suurendada leeki taastades usalduse ja harmoonia ning õpetades tingimusteta armastust. Kui Sa pole aga kunagi armastust tunda saanud, siis aitab Roosa kvarts muuta Sind armastusele vastuvõtlikumaks avades Su südame. Kui oled seni arvanud, et keegi Sind ei armasta, siis Roosa kvarts õpetab Sulle, kuidas iseennast armastada, sest Sa ei saa teist inimest armastada ja teine inimene ei saa Sind sügavalt ja tingimusteta armastada, kui Sa ei armasta ennast tingimusteta ja ei oska end väärtustada. Ta aitab Sul endaga leppida ja endale andestada ning tekitab Sinus eneseusalduse.

Ta kannab õrnu, rahustavaid energiaid, mis aitavad Sul oma emotsioone rahustada ja noorendada oma emotsionaalset keha. Ta puhastab ja avab Su südame kõigil tasanditel ning toob Sulle sisemist tervenemist ja enesearmastust. Lisaks puhastab ta Su aurat, vabastab stressist, pingetest, vihast ja rahulolematusest. Roosa kvarts asendab need negatiivsed energiad lootuse, usu ja sisemise rahuga. Roosa kvarts on lõpmatu rahu kristall tugevdades empaatiat ja tundlikkust. Ta aitab sind rasketel hetkedel ja kõikvõimalikel agressiivsete või raskete seisundite muutmisel. Suurte muutuste ajal aitab ta Sul leppida ja võtta neid muutusi vastu.

Amasoniidi värv seostus kõige enam südame- ja kurgutšakraga ning ta on ka väga rahustav kristall. Ta rahustab aju ning aitab tasakaalustada ja kindlustada närvisüsteemi.  Ta parandab suhtlemisvõimet, mälu ja aju funktsioone. Ta tasakaalustab mees- ja naisenergiat ning paljusid isiksuse aspekte. Ta aitab Sul näha probleemi erinevaid külgi ja vaatenurki. Emotsionaalselt pehmendab ka emotsionaalset traumat, leevendab hirmu ja muret. Ta hajutab negatiivseid energiaid ja Sind negatiivselt mõjutavaid tundeid ja asjaolusid. Lisaks aitab amasoniit kaasa universaalse armastuse ilmutamisel!

Nii nagu türkiisi ja paljusid teisi rohelisi kristalle, on ka amasoniiti kasutatud ülemeeleliste oskuste ja peenmateriaalse taju virgutamiseks. Ta võib toetada isegi ammutoimunud sündmuste teadvustamist ehk aktiveerida kaugmälu. Kaugmälus esile keskivad kujutised ja tajumised on sageli mingil moel seotud Sinu elus parasjagu toimuvaga. Amasoniit innustab Sind uurima tundmatut ja avastama maailma. Lisaks on ta ka tugev filtreerija. Ta neelab mikrolaineid ja mobiiltelefonide kiirgust ning kaitseb elektromagnetilise reostuse eest. Lisaks filtreerib ta aju läbivat informatsiooni ja kombineerib seda intuitsiooniga.

Lisainfo

Kristallide läbimõõt

6mm