ROOSA KVARTS

10,00 

Meie käsitööna valminud väekad kõrvarõngad roosa kvartsiga.

Sisemine rahu * Armastus * Romantilisus * Südame avamine

Laos

Tootekood: 90148 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Roosa kvarts on tingimusteta armastuse kristall avades Su südame igat tüüpi armastusele: armastus iseenda, partneri, perekonna või kõige vastu siin Maailmas. Enim tuntud Roosa kvartsi tähendus seisneb armastuse ligimeelitamises. See on tingimusteta armastuse kristall, mis aitab parandada südame energiat. Olles kõige tähtsam südame kristall avab ta Su südametšakra, et Sinu ellu saaks tulla rohkem armastust meelitades ligi harmoonilist ja pikaajalist suhet. Ta aitab kahel inimesel kokku saada ning õpetab armastuse tõelist olemust. Seega, kui Soovid armastust ligimeelitada, siis on Roosa kvarts Su esimene ustav abistaja!

Lisaks sellele, et ta aitab armastust ligimeelitada, aitab ta ka olemasolevas suhtes sütitada ja suurendada leeki taastades usalduse ja harmoonia ning õpetades tingimusteta armastust. Kui Sa pole aga kunagi armastust tunda saanud, siis aitab Roosa kvarts muuta Sind armastusele vastuvõtlikumaks avades Su südame. Kui oled seni arvanud, et keegi Sind ei armasta, siis Roosa kvarts õpetab Sulle, kuidas iseennast armastada, sest Sa ei saa teist inimest armastada ja teine inimene ei saa Sind sügavalt ja tingimusteta armastada, kui Sa ei armasta ennast tingimusteta ja ei oska end väärtustada. Ta aitab Sul endaga leppida ja endale andestada ning tekitab Sinus eneseusalduse.

Ta kannab õrnu, rahustavaid energiaid, mis aitavad Sul oma emotsioone rahustada ja noorendada oma emotsionaalset keha. Ta puhastab ja avab Su südame kõigil tasanditel ning toob Sulle sisemist tervenemist ja enesearmastust. Lisaks puhastab ta Su aurat, vabastab stressist, pingetest, vihast ja rahulolematusest. Roosa kvarts asendab need negatiivsed energiad lootuse, usu ja sisemise rahuga. Roosa kvarts on lõpmatu rahu kristall tugevdades empaatiat ja tundlikkust. Ta aitab sind rasketel hetkedel ja kõikvõimalikel agressiivsete või raskete seisundite muutmisel. Suurte muutuste ajal aitab ta Sul leppida ja võtta neid muutusi vastu.

Lisainfo

Kristallide läbimõõt

12mm