LUMIOBSIDIAAN & MUST OBSIDIAAN

23,00 

Meie käsitööna valminud väekas kahekordne käevõru lumiobsidiaani ja musta obsidiaaniga.

Ainueksemplar!

Kaitse * Rahustus * Selgus * Stressi maandamine * Kontroll iseenda üle

Laos

Tootekood: 90118 Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Obsidiaan on sulanud laava, mis jahtus nii kiiresti, et tal ei jäänud aega kristalliseerumiseks. Seega on ta mittekristalliline klaas, mis sisaldab teiste mineraalide väikseid kristalle. Selle tõttu suhtume temasse kui kristalli (pisikeste kristallide kogumina). Ta on piiraguteta ja kitsendusteta kristall, mis töötab äärmiselt kiiresti ja suure väega. Tal on tõde võimendavad, peegeldavad omadused, mis on halastamatud vigade nõrkuste ja blokaadide paljastajad. Obsidiaani eest ei jää midagi varjule.

Obsidiaan sunnib Sind kasvama andes samal ajal tuge. Ta aitab Sul vähendada kõigi häirivate ja kurnavate seisundite mõju. Ta on väga tugevat kaitset andev kristall, mis moodustab Sinu ümber kilbi negatiivsuse vastu. Ta maandab ja neelab negatiivse energia Sinu keskkonnast ning annab Sulle tugevus just sellel hetkel, kui Seda kõige enam vajad. Temast on abi tundlikele inimestele. Kristall blokeerib psüühilisi rünnakuid Sinu vastu ja kõrvaldab negatiivseid vaimseid mõjusid. Ta kergendab erinevate probleemide põhjustajate ja tegeliku tuumani jõudmist ning eemaldab kõik mittevajalikud energiad Sinu väljast. Must obsidiaan on sel eesmärgil kasutamiseks kõige parem.

Obsidiaan on äärmiselt kasulik püsivast stressist ja sügavale Sinu sisse peitunud traumadest vabanemisel. Vabanemise protsess võib olla tormiline nagu vulkaanipurse, mis rebib lahti kõik vanad haavad ning toob taas esile vanad hirmud ja mured, enne kui neist lõplikult lahti Saad lasta. Ta eemaldab Sinu elust kõik tarbetu ja iganenu, et saaksid minevikukoormata edasi liikuda. Vaimsel tasandil aitab obsidiaan elustada Sinu hinge eesmärki. Ta kõrvaldab energiablokaadid ja leevendab pinget ning aitab luua Sinu vaimset terviklikkust. Ta ankurdab vaimu kehasse ning stimuleerib kasvamist kõigil tasanditel. Lisaks toob obsidiaan selgust meeltesse ja vabastab segadusest ning piiravatest uskumustest. Ta aitab Sul teadvustada endale, kes Sa tegelikult oled ning näitab Sulle ka Sinu varjukülge. Samas aitab ta Sul ka sellega ka tegeleda.

Lisainfo

Kristallide läbimõõt

6-8mm