KARNEOOL

10,00 

Meie käsitööna valminud väekad kõrvarõngad karneooliga.

Stabiilsus * Edu * Kaitse * Viljakus * Julgus * Motivatsioon

Laos

Tootekood: 90250 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Karneool toob Sinud reaalsusesse. Tal on kõrge stabiliseeriv energia, mis annab Sulle elujõudu, laeb Sind motivatsiooniga ja stimuleerib loovust. Karneool aitab vabaneda tasakaalutusest. Karneool puhastab kokkupuutel ka teisi kristalle. Psühholoogiliselt aitab karneool tunnistada endale elu tõususid ja mõõnasid ning kõrvaldab hirmu surma ees. Muistsetel aegadel lasutati teda ka surnute kaitsmiseks nende teekonnal surmajärgsesse ellu. Ta annab Sulle julgust, soodustab positiivseid valikuid ja motiveerib edule nii ettevõtluses kui muudes valdkondades.

Karneool on kasulik igat sorti ahistamisest vabanemisel. Ta aitab Sul iseennast usaldada ning saada üle negatiivsetest situatsioonidest. Samas julgustab ta sind vangumatusele. Karneool on täis elujõudu ja vitaalsust. Ta parandab juurtšakrat ning suurendab viljakust. Karneool on efektiivne tervenduskristall, mis on õrnalt aktiveeriva ja soojendava toimega ning soodustab keha loomulikke tervenemisprotsesse. Oranžikas värv on üks paremaid värve, mida kasutada šokist, haigusest või õnnetusest paranemisel. Karneool aitab taastada energiavoo ladusust Sinu kehas ning seda eriti füüsilise paindumatuse, jäikuse või põletiku korral.

Mentaalselt parandab ta Sinu analüüsivõimet ja korrastab mõtteid. Mediteerides eemaldab ta kõik kõrvalised mõtted ja toob unistaja argipäeva reaalsusesse. Ta tugevdab ka keskendusmisvõimet. Emotsionaalselt on karneool aga võimsaks kaitsjaks kadeduse, raevu ja pahameele eest. Ta kaitseb Sind nii sinu enda kui teiste eest. Ta lahustab viha ja emotsionaalse negatiivsuse ning asendab selle armastuse energiaga.

Lisainfo

Kristallide läbimõõt

5-8mm

Pikkus

3cm