Allahindlus!

ROOSA KVARTS & GRANAAT

29,00  24,00 

Meie käsitööna valminud väekas kolmekorde käevõru roosa kvartsi ja granaadiga.

Ainueksemplar!

Tingimusteta armastus * Armastuse ligimeelitamine * Leegi sütitamine * Romantilisus * Sisemine rahu *Seksuaalsus * Kirg * Julgus

Laos

Tootekood: 90076 Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Roosa kvarts on tingimusteta armastuse kristall avades Su südame igat tüüpi armastusele: armastus iseenda, partneri, perekonna või kõige vastu siin Maailmas. Enim tuntud Roosa kvartsi tähendus seisneb armastuse ligimeelitamises. See on tingimusteta armastuse kristall, mis aitab parandada südame energiat. Olles kõige tähtsam südame kristall avab ta Su südametšakra, et Sinu ellu saaks tulla rohkem armastust meelitades ligi harmoonilist ja pikaajalist suhet. Ta aitab kahel inimesel kokku saada ning õpetab armastuse tõelist olemust. Seega, kui Soovid armastust ligimeelitada, siis on Roosa kvarts Su esimene ustav abistaja! Lisaks sellele, et ta aitab armastust ligimeelitada, aitab ta ka olemasolevas suhtes sütitada ja suurendada leeki taastades usalduse ja harmoonia ning õpetades tingimusteta armastust. Kui Sa pole aga kunagi armastust tunda saanud, siis aitab Roosa kvarts muuta Sind armastusele vastuvõtlikumaks avades Su südame. Kui oled seni arvanud, et keegi Sind ei armasta, siis Roosa kvarts õpetab Sulle, kuidas iseennast armastada, sest Sa ei saa teist inimest armastada ja teine inimene ei saa Sind sügavalt ja tingimusteta armastada, kui Sa ei armasta ennast tingimusteta ja ei oska end väärtustada. Ta aitab Sul endaga leppida ja endale andestada ning tekitab Sinus eneseusalduse.

Granaat loob armastust ja ustavust. Lisaks aitab ta vürtsitada Sinu suhet kirega. Samas ta tasakaalustab seksuaaltungi ja leevendab emotsionaalset ebakõla. Emotsionaalselt eemaldab granaat keelud ja tabud. Lisaks avab ta Su südame ja lisab eneseusaldust. Granaat aktiveerib teisi kristalle ja võimedab nende mõju. Lisaks puhastab ta Sinu tšakraid negatiivsetest energiatest. Psühholoogiliselt teravdab Granaat tajumismeelt ehk võimendab enda ja teiste inimeste tajumist. Ta lahustab mustreid, mis ei ole Sulle enam vajalikud ning mentaalselt aitab ta lasta vabaks kasututest või vanadest ideedest. Granaat taastab su keha. Granaat on võimas energiat andev ja taastav kristall. Ta aitab puhastada Sinu tšakraid ja laadida neid uue energiaga. Ta annab Sulle elujõudu, vabastab mittevajalikest ainetest, tasakaalustab Su energiat ja annab meelerahu. Granaat on heaks kaaslaseks kriisiolukordades. Ta on abiks, kui tunned end olevat tupikus ning väljapääsu pole näha. Ta tugevdab, aktiveerib ja kindlustab ellujäämisinstinkti, mis toob Sulle julguse ja lootuse ka olukordades, mis tunduvad lootusetud ja väljapääsmatud. Granaat muudab kriisi Sinu jaoks pigem väljakutseks.

Lisainfo

Kristallide läbimõõt

8mm