GRANAAT

10,00 

Meie käsitööna valminud väekad kõrvarõngad granaadiga.

Kirg * Seksuaalsus * Julgus * Energia * Taastamine

Laos

Tootekood: 90249 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Granaat on võimas energiat andev ja taastav kristall. Ta aitab puhastada Sinu tšakraid ja laadida neid uue energiaga. Ta annab Sulle elujõudu, vabastab mittevajalikest ainetest, tasakaalustab Su energiat ja annab meelerahu. Granaat on heaks kaaslaseks kriisiolukordades. Ta on abiks, kui tunned end olevat tupikus ning väljapääsu pole näha. Ta tugevdab, aktiveerib ja kindlustab ellujäämisinstinkti, mis toob Sulle julguse ja lootuse ka olukordades, mis tunduvad lootusetud ja väljapääsmatud. Granaat muudab kriisi Sinu jaoks pigem väljakutseks.

Granaat loob armastust ja ustavust. Lisaks aitab ta vürtsitada Sinu suhet kirega. Samas ta tasakaalustab seksuaaltungi ja leevendab emotsionaalset ebakõla. Emotsionaalselt eemaldab granaat keelud ja tabud. Lisaks avab ta Su südame ja lisab eneseusaldust.

Granaat aktiveerib teisi kristalle ja võimedab nende mõju. Lisaks puhastab ta Sinu tšakraid negatiivsetest energiatest. Psühholoogiliselt teravdab Granaat tajumismeelt ehk võimendab enda ja teiste inimeste tajumist. Ta lahustab mustreid, mis ei ole Sulle enam vajalikud ning mentaalselt aitab ta lasta vabaks kasututest või vanadest ideedest. Granaat taastab su keha.

Lisainfo

Kristallide läbimõõt

6mm

Pikkus

3,5cm