Allahindlus!

BRONSIIT & SUITSUKVARTS

12,00  7,80 

Meie käsitööna valminud väekas käepael bronsiidi ja suitsukvartsiga.

Ainueksemplar!

Jõud * Kaitse * Julgus * Maandus * Viisakus * Usaldus * Selgus * Stressist vabanemine

Laos

Tootekood: 90057 Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Bronsiit on võimas kaitsekristall, mis kaitseb Sind negatiivse energi eest tõrjudes seda Sinust eemale. Kui negatiivne energia on kellegi poolt tahtlikult Sulle saadetud, siis bronsiit saadab selle ründajale mitmekordselt tagasi. Ta aitab Sul saavutada kontrolli oma elu üle ning leida selgust ja toetust. Bronsiit loob Sinu ümber meeldiva ja rahustava õhkkonna, mis muudab Sinu läheduses viibise igas mõttes kergeks kõigile, kellega kokku puutud. Ühtlasi annab ta Sulle julgust liikuda oma mõtete ja tunnete järgi – teha just seda, mis Sulle on südamelähedasem ja meeldivad!

Suitsukvartsil on leebe keskendumist soodustav ja maandav energia. Kui läbipaistvad kvartsid virgutavad ja kiirgavad valgusenergiat, siis suitsukvarts neelab kogu energia endasse ja hoiab seda. Tema sellest omadusest on Sulle enim kasu segastes ja keerulistes olukordades. Ta tugevdab ka juurtšakra maandavat toimet ja aitab Sul keskenduda olulistele asjadele ning vähemolulised asjad ajutiselt kõrvale jätta. Eriti hea abiline on ta kiiretel perioodidel, mil aitab Sul teha valikuid ja otsuseid ning vältida n-ö pidevat tulekahjude kustutamist ning tähtsate asjade tegemata jätmist.

Lisaks sellele, et ta on tugev side juurtšakraga, omab ta tugevat sidet ka maatšakraga ning see koosmõju võib panna Sind muretsema keskkondlike ja ökoloogiliste probleemide pärast. Meestel suurendab suitsukvarts mehelikkust ning puhastab juurtšakrat nii, et kirg saaks vabalt voolata. Ühtlasi mõjub suitsukvarts rahustavalt ja on suurepärane mediteerimise kristall, kuna ta võimendab vibratsioone ning aitab puhastada meeli meditatsiooniks. Ta aitab hajutada hirme ja teisi negatiivseid meeleseisundeid. Lisaks annab ta Sulle turvatunnet, kuna tal on omadus tasakaalustada Su keha kõiki süsteeme. Ta on suurepärane abiline stressi ja depressiooni korral tuues Sulle emotsionaalset rahu. Ta aitab taluda raskeid hetki ning kindlustab väljapääsu ja lahenduse.

Lisainfo

Kristallide läbimõõt

8mm

Pikkus

18,5cm