Allahindlus!

AMETÜST

15,00  12,00 

Meie käsitööna valminud väekas käekett ametüsti ja sünteetilise pärliga.

Ainueksemplar!

Intuitsioon * Spirituaalsus * Stressist vabanemine * Kaitse * Rikkus * Rahu * Hea uni

Laos

Tootekood: 90200 Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Ametüst on looduslik stressileevendaja, kes toetab Sinu sisemist jõudu, toob rikkust ja käivitab ettevõtjates tugeva ärimeele. Ta on ka tervendav kristall spirituaalseks kasvamiseks ja kaitseks. Vanad kreeklased uskusid, et ametüst kristallid õnnistasid oma kandjaid tugeva iseloomuga. Ametüst pakub kaitset erinevates raskustes ja aitab avada kolmandat silma. Ta hajutab viha, raevu, hirmu ja ärevust ning leevendab kurbust ja leina. Lisaks kergendab ta erinevate otsuste tegemist. Ta parandab intuitsiooni, inspireerib loovust ja aitab kaasa rahu ja stabiilsuse tekkimisele.

Ametüst on üldse üks erakordselt võimas ja kaitsev kristall. Ta kaitseb Sind negatiivse eest. Olgu selleks siis kellegi halvad kavatsused, halb tuju, närvilisus vms. Tema rahulikkus on nakkav ja mõjutab ka Sind ümbritsevat (nii keskkonda kui inimesi). Tal on tugev tervendav ja puhastav vägi.  Ta parandab ka mälu ja suurendab motivatsiooni ning seejuures toetab Sinu reaalsustaju ja realistlikkust.

Ametüst omaduseks on veel tuua selgust Sinu mõtetes ja aidata Sul olla kooskõlas oma tunnetega. Ta aitab sul end üha põhjalikumalt tundma õppida. Ametüst stimuleerib kroontšakrat ja rahustab Sinu mõtteid. Need omadused teevad temast imelise mediteerimiskristalli. Üks olulisemaid ametüsti omadusi on positiivse energia ligitõmbamine samal ajal kui ta vabastab Sinu keha negatiivsetest (enamasti stressi, ärevuse, hirmu jne) energiatest.

Seega on temast abi, kui vaevled unetuse käes ning seda juhul kui see on tingitud ülemäära aktiivsest ajutegevusest ehk kui sa ei suuda õhtul oma mõtteid välja lülitada ning muutkui ketrad erinevaid teemasid oma meeltest läbi. Samas aitab ta ka meenutada unenägusid ning neid tõlgendada.

Lisainfo

Käeketi pikkus

22cm