Allahindlus!

AMETÜST, LEPIDOLIIT & MÄEKRISTALL

15,00  9,75 

Meie käsitööna valminud väekas käepael ametüsti, lepidoliidi ja mäekristalliga.

Ainueksemplar!

Stabiilsus * Julgustus * Stressist vabanemine * Sisemine jõud

Laos

Tootekood: 90024 Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

Ametüst on looduslik stressileevendaja, kes toetab Sinu sisemist jõudu, toob rikkust ja käivitab ettevõtjates tugeva ärimeele. Ta on ka tervendav kristall spirituaalseks kasvamiseks ja kaitseks. Vanad kreeklased uskusid, et ametüst kristallid õnnistasid oma kandjaid tugeva iseloomuga. Ametüst pakub kaitset erinevates raskustes ja aitab avada kolmandat silma. Ta hajutab viha, raevu, hirmu ja ärevust ning leevendab kurbust ja leina. Lisaks kergendab ta erinevate otsuste tegemist. Ta parandab intuitsiooni, inspireerib loovust ja aitab kaasa rahu ja stabiilsuse tekkimisele.

Ametüst on üldse üks erakordselt võimas ja kaitsev kristall. Ta kaitseb Sind negatiivse eest. Olgu selleks siis kellegi halvad kavatsused, halb tuju, närvilisus vms. Tema rahulikkus on nakkav ja mõjutab ka Sind ümbritsevat (nii keskkonda kui inimesi). Tal on tugev tervendav ja puhastav vägi.  Ta parandab ka mälu ja suurendab motivatsiooni ning seejuures toetab Sinu reaalsustaju ja realistlikkust. Ametüst omaduseks on veel tuua selgust Sinu mõtetes ja aidata Sul olla kooskõlas oma tunnetega. Ta aitab sul end üha põhjalikumalt tundma õppida. Ametüst stimuleerib kroontšakrat ja rahustab Sinu mõtteid. Need omadused teevad temast imelise mediteerimiskristalli. Üks olulisemaid ametüsti omadusi on positiivse energia ligitõmbamine samal ajal kui ta vabastab Sinu keha negatiivsetest (enamasti stressi, ärevuse, hirmu jne) energiatest.

Lepidoliit on väga rahustav kristall. Teda tuntakse kui andestamise kristalli. Ta aitab konfliktsetes olukordades osapooltel rahuneda ja lepitust leida. Ta puhastab energiaid ja hajutab negatiivsust. Ta täidab Sind positiivsete tunnetega ning ühendab Sind sinu kõrgema minaga. Lepidoliit aitab Sul leida ühendust ja ligi meelitada armastuse energiaid ning aitab luua kontakti valgusolenditega.

Mäekristall laeb energiaga ja aktiveerib keha energiakeskusi. Tema omaduseks on tõsta ja võimendada teiste kristallide energia taset, kuid seda vaid vahetul kokkupuutel. Seega tasub oma kristalle ja kristallehteid mäekristallil hoida. Mäekristalli saab programmeerida spetsiifilist ja fokusseeritud soovi hoidma. Kui Sa kord annad oma soovi mäekristallile hakkab ta seda pidevalt saatma Universumisse ning seda isegi siis kui Sa ise sellele ei mõtle. Mäekristallil on korrastav ja kooskõlastav mõju keha kõikidele osadele, millega see kokku puutub. Ta võib olla väga rahustavaks kristalliks ja ta taastab Sinu energia tasakaalu. Ta aitab hajutada kõiki tasakaalutuse ja negatiivsuse kogumeid Sinu kehas ning toob meeltesse rahu ja selguse. Ta muudab negatiivsed energiad positiivseteks.

Lisainfo

Kristallide läbimõõt

8mm

Pikkus

18,5cm