AMASONIIT & TŠAROIIT

14,00 

Meie käsitööna valminud väekas käepael amasoniidi ja tšaroiit.

Ainueksemplar!

Rahu * Innustus * Elujõud * Stressist vabanemine * Tingimusteta armastust * Hirmudest vabanemine

Laos

Tootekood: 90265 Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Amasoniit rahustab ning aitab tasakaalustada ja kindlustada närvisüsteemi. Ta parandab suhtlemisvõimet. Ta tasakaalustab mees- ja naisenergiat ning paljusid isiksuse aspekte. Ta aitab Sul näha probleemi erinevaid külgi ja vaatenurki. Emotsionaalselt pehmendab ka emotsionaalset traumat, leevendab hirmu ja muret. Ta hajutab negatiivseid energiaid ja Sind negatiivselt mõjutavaid tundeid ja asjaolusid. Lisaks aitab amasoniit kaasa universaalse armastuse ilmutamisel!

Nii nagu türkiisi ja paljusid teisi rohelisi kristalle, on ka amasoniiti kasutatud ülemeeleliste oskuste ja peenmateriaalse taju virgutamiseks. Ta võib toetada isegi ammutoimunud sündmuste teadvustamist ehk aktiveerida kaugmälu. Kaugmälus esile keskivad kujutised ja tajumised on sageli mingil moel seotud Sinu elus parasjagu toimuvaga. Amasoniit innustab Sind uurima tundmatut ja avastama maailma. Lisaks on ta ka tugev filtreerija. Ta neelab mikrolaineid ja mobiiltelefonide kiirgust ning kaitseb elektromagnetilise reostuse eest. Lisaks filtreerib ta aju läbivat informatsiooni ja kombineerib seda intuitsiooniga.

Tšaroiit aitab hirmude ületamisel ning toetab toimetulekut vaimsel tasandil aset leidvate suurte muutustega.Ta puhastab aurat ning loob ja suurendab tingimusteta armastust. Ta toetab Sind muutuste ajal ja aitab Sul näha praegust hetke selle täiuslikkuses. Tšaroiit aitab vabaneda negatiivsest ning vabaneda hirmudest. Ta annab Sulle jõudu, elujanu, spontaansust ning teisalt aitab vabaneda stressist.

Lisainfo

Kristallide läbimõõt

4-8mm

Pikkus

18,0