AMASONIIT & MUST OBSIDIAAN

14,00 

Meie käsitööna valminud väekas käepael amasoniidi ja musta obsidiaaniga.

Ainueksemplar!

Rahu * Tasakaalustus * Toetus * Innustus * Stressi maandamine * Loovus * Kaitse

Laos

Tootekood: 90293 Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Amasoniidi värv seostus kõige enam südame- ja kurgutšakraga ning ta on ka väga rahustav kristall. Ta rahustab aju ning aitab tasakaalustada ja kindlustada närvisüsteemi.  Ta parandab suhtlemisvõimet, mälu ja aju funktsioone. Ta tasakaalustab mees- ja naisenergiat ning paljusid isiksuse aspekte. Ta aitab Sul näha probleemi erinevaid külgi ja vaatenurki. Emotsionaalselt pehmendab ka emotsionaalset traumat, leevendab hirmu ja muret. Ta hajutab negatiivseid energiaid ja Sind negatiivselt mõjutavaid tundeid ja asjaolusid. Lisaks aitab amasoniit kaasa universaalse armastuse ilmutamisel!

Nii nagu türkiisi ja paljusid teisi rohelisi kristalle, on ka amasoniiti kasutatud ülemeeleliste oskuste ja peenmateriaalse taju virgutamiseks. Ta võib toetada isegi ammutoimunud sündmuste teadvustamist ehk aktiveerida kaugmälu. Kaugmälus esile keskivad kujutised ja tajumised on sageli mingil moel seotud Sinu elus parasjagu toimuvaga. Amasoniit innustab Sind uurima tundmatut ja avastama maailma. Lisaks on ta ka tugev filtreerija. Ta neelab mikrolaineid ja mobiiltelefonide kiirgust ning kaitseb elektromagnetilise reostuse eest. Lisaks filtreerib ta aju läbivat informatsiooni ja kombineerib seda intuitsiooniga.

Must obsidiaan on väga võimas ja loov kristall, mis suurendab kontrolli iseenda üle. Ta sunnib Sind peeglisse vaatama ja tutvuma oma tegeliku Minaga. Ta on tugev kaitsja ning lükkab Sinust eemale kõik negatiivse ning hajutab mõtted armastuse puudumisest. Ta aitab lasta lahti möödunud suhetest ja annab tuge muutuste ajal.

Lisainfo

Kristallide läbimõõt

6mm

Pikkus

18,5cm