Vaata ostukorvi “ROOSA KVARTS & GRANAAT” lisati sinu ostukorvi.

AMASONIIT & LABRADORIIT

16,00 

Meie käsitööna valminud väekas käepael amasoniidi ja labradoriidiga.

Ainueksemplar!

Rahu * Tasakaalustus * Toetus * Kaitse * Edu * Uued võimalused * Vaimsus * Intuitsioon * Eneseusk * Visadus * Tugevus

Laos

Tootekood: 900287 Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Amasoniit tasakaalustab mees- ja naisenergiat ning paljusid isiksuse aspekte. Ta aitab Sul näha probleemi erinevaid külgi ja vaatenurki. Emotsionaalselt pehmendab ka emotsionaalset traumat, leevendab hirmu ja muret. Ta hajutab negatiivseid energiaid ja Sind negatiivselt mõjutavaid tundeid ja asjaolusid. Lisaks aitab amasoniit kaasa universaalse armastuse ilmutamisel!

Amasoniit innustab Sind uurima tundmatut ja avastama maailma. Lisaks on ta ka tugev filtreerija. Ta neelab mikrolaineid ja mobiiltelefonide kiirgust ning kaitseb elektromagnetilise reostuse eest. Lisaks filtreerib ta aju läbivat informatsiooni ja kombineerib seda intuitsiooniga.

Värvemuutva kristallina on labradoriit väga müstiline ja kaitsev kristall. Teda nimetatakse ka valgusetoojaks. Ta tõstab teadlikkust ja ühendab universaalsete energiatega. Labradoriit võimaldab aset leida polaarsuse täielikel ümberlülitustel. Nii nagu kristalli pinnale ilmuvad erinevad värvid, aitab ta Sul jõuda energia ja teadvuse eri tasanditele. Tänu sellele on labradoriit ideaalne kristall uute lahenduste leidmiseks ja oma elus uute võimaluste märkamiseks.

Labradoriidil on omadus soodustada kiireid võnkenihkeid, mis omakorda võimaldab keha tšakratel eri dimensioonide vahel ladusamalt liikuda. Nii saab kiirelt takistusi eemaldada. Lisaks aitab kristall uute ja Sulle palju sobivamate käitumisharjumuste kinnistumist. Labradoriit on energeetiliselt kaitsev kristall, sest tema pidevalt muutuvad värvid ei lase negatiivsetel energiatel endas kohta leida. Ühtlasi suunab ta sinu aurast eemale kõik negatiivsed energiad ja hoiab ära energialekked ning vähendab kaassõltuvust.

Labradoriit võib näidata Sulle teisi maailmu või elusid. Esoteerilise teadmise kristallina kergendab ta pühendunult müstikaga tegelemist. Ta joondab füüsilise ja eeterkeha ning avab juurdepääsu Sinu vaimse eesmärgini. Ta tõstab teadlikkust ja maandab vaimseid energiaid füüsilisse kehasse. Ta stimuleerib intuitsiooni ja psüühilisi andeid. Psühholoogilisel tasandil surub ta maha kõik hirmud ja ebakindluse. Ta tugevdab uneseusku ja usaldust Universumi vastu. Ta eemaldab teiste inimeste projektsioonid ning seal hulgas ka mõttevormid, mis on haakunud Sinu aurasse.

Labradoriit rahustab üliaktiivset meelt ja annab energiat kujutlusvõimele, seejuures tuues esile uusi ideid. Analüüsi ja ratsionaalsust tasakaalustab taipamine. Ta aitab sul vaadata ja näha enda sisse ning ta on suurepärane illusioonide hajutaja näidates reaalsust, kas tõeliste kavatsuste, võimaluste või tegeliku olukorraga. Ühtalasi toob ta pinnale kõik allasurutu. Labradoriit on hea liitlane muutuste ajal, andes sulle tugevust ja visadust. Muundumise kristallina valmistab ta Su keha ja hinge ette tõusuprotsessiks.

Lisainfo

Kristallide läbimõõt

10mm

Pikkus

18,5cm