Mäekristall

Looge selgus enda sisse. Pole vaja otsida väljapoolt, et keegi ütleks, kuidas või mida. Looge selgus enda sisse. Ärge oodake, et keegi oma vastusega teile selgust tooks või looks. Looge ise endale selgus enda sees. Looge kas või selline selgus- ma selgelt luban endal mitte teada oma edasisi samme. Usaldage.

Ainus pilt, mis teil selge peab olema, on see, mis on siin ja praegu. See kõik, mida sa vaatad praegusel hetkel. Vaata selgelt praegust hetke. Taju, koge selle kõiki nüansse kõigi oma meeltega.

Loo pilt selgeks sellest, kus sa praegu oled, mitte kuhu sa pead jõudma, vaid kus sa praegu oled. Vaata momenti, milles oled, selgelt. Taju, koge, imetle, võta vastu, vaata. Ava oma silmad praegusesse.

Kui tunned, et sul on seda ise raske teha, võta mäekristall enda lähedusse või kanna seda ning pane ta enda jaoks tööle: armas mäekristall, palun aita mul luua kõigile meeltele selgeks ja avatuks praegune moment. Palun aita mul olla siin ja praegu. Või : palun aita mul luua selgust enda jaoks.

Teine sõnumitooja:

Sinine pitsahhaat

Võtke mind enda juurde ning lubage mul pehmete ja rahustavate energiatega teid paitada. Või mediteerige koos minuga võttes mind endale kätte ning keskenduge. Öelge: aita mul luua endasse teadlik rahu.

On oluline, et loote endale kergusenergiad. Et loote endasse rahu ükskõik, mis teie ümber ka ei toimuks. Et leiate selle momendi ning leiate endas üles sisemise rahu. Mõnusa kerge tuuleõhu, mis paitab teie hinge. Seda on praegu kergem teha, kui keskendute sellele. Kui teil on raske ise enda sisemist rahu üles leida, võtke mind appi. Praegu on oluline, et igaüks leiaks endas selle kerge õhulise toetuspunkti. Et igaüks tunneks, et on võimalik tunda rahu siin ja praegu lihtsalt lülitades end sellele.  Te ei vaja muud kui keskendumist rahule. Te ei vaja muud.

Sõnumi kristalliväljast kanaldas Mairi 14.05.2017