Hingake. Kogu aeg ei pea midagi tegema. Või rahutult midagi ootama. Laske õhul endast läbi voolata. Lubage oma sisemisel energial voolata, lubage veel endas voolata. Lubage rõõm endas voolama. Elu on voolamine. Katkematu voolamine. Lubage seda voolamist rohkem siin ja praegu.

Lubage oma hinge puhtusel rääkida. Te ootate tõelist kevadet, aga te olete imelised juba praegu. Kõik teie ümber on imeline juba praegu. Olgugi, et peidate end tuule ja vihma eest, on see kõik oluline. Sinu hingel on oluline kogeda kõike, mis on võimalik. Sinu hingel on oluline kogeda märgi piisku oma nahal. Enda sees sa naudid seda kõike, mida elu pakub, olgugi, et oled jaganud selle heaks ja halvaks. Hinge jaoks on kõik väärtuslik kogemus.

Minu sõnum teile on- elage läbi oma hinge. Unustage oma egod kas või mõneks hetkeks. Vaadake oma elu, oma päeva, oma tegevust kõrgemal tasandil- kuidas minu hing seda kogemust naudib ja hindab?

Lubage elul voolata, lubage voolata vihmapiiskadel või pisaratel mööda oma põski. See on kõik imeline hingetasandil. Olge rohkem hetkes. Ootate, et ilmad läheksid ilusamaks, et tuju paremaks, õhk soojemaks, olemine kergemaks. Kuid küsige : kuidas ma saan elu nautida praegu? Kuidas ma suudan näha iga päev oma hinge naudingut?

Lõdvestuge. Vaadake ennast kõrgemalt, vaadake oma hinge rõõmu igas oma kogemuses.

Kanaldus kristalliväljast Mairilt.