Hingetasandi sõnum

Kes ma päriselt olen? Milline ma hingetasandil olen? Mida ma õpin? Mis on minu hinge missioon ja ülesanne Maa peal? Mida ma kõige paremini oskan? Nendele ja ka teistele sedalaadi küsimustele saad vastused hingetasandi sõnumi kaudu. Hingetasandi sõnum sisaldab sinu hinge energiate kirjeldust, sinu isikliku ülesande ja nn globaalse missiooni kirjeldust. Sõnum sisaldab seda, kes sa hingetasandil oled. Kust sinu hing pärit on, mis sind toetab hingetasandil. Hingetasandi sõnumit lugedes saab ärgata sinu kontakt iseendaga, oma hingega. Sa saad mõistma iseenda juures paljusid põhjuseid, miks sa oled just niisugune olnud ja niiviisi tundnud, nagu oled. Hingetasandi sõnum aitab sul mõista iseennast sügavamal tasandil ning äratada ühendus enda sügavama olemusega. Tutvu lähemalt…

Kehasõnum

Kui sul on küsimusi oma keha puudutavate probleemide/teemade kohta, siis see sõnum on sinu jaoks. Saad ülevaate, milline on Sinu füüsilise probleemi vaimne sõnum sulle. Sõnum annab ka üldise teadmise sinu keha energiatest. Sõnumis on sinu keha peamine ülesanne sulle (ehk sinu keha väljakutse) ning keha sõnumpunktide sõnumid (teatud kehaosad või organid, mis kerkivad praegu esile, et sõnumit anda).

Sinu panus: 27.-

Sõnumi saamiseks kirjuta oma sooviavaldus: mairi@butiikmystika.ee

Suhtesõnum

Annab ülevaate, mida kõnealune suhe õpetab sulle vaimsel tasandil. See suhe võib olla paarisuhe, aga ka näiteks suhe ema, isa või sõbraga. Saad teadmise, mis on sinu ülesanne selles suhtes vaimses plaanis ning millised on suhte väljakutsed ja  kõrgem eesmärk ning mida sina ise selles suhtes käivitad ja õpetad.

Sinu panus: 27.-

Paarisuhtesõnum telli siis, kui sul on ka oma partneri teadlik nõusolek suhtesõnumi saamiseks. Siis tuleb suhtesõnum põhjalikum mõlema poole jaoks sisaldades näiteks ka teie ühiste laste vaimseid väljakutseid teile.

Sinu panus 35.-

Sõnumi saamiseks kirjuta oma sooviavaldus: mairi@butiikmystika.ee

Ajajoone sõnum

Sõnum annab ülevaate, kus sa praegu asud oma arenguteel laiemas pildis. Mida õpid, mida oled mõistnud või mida on vaja veel mõista endas ja oma elus praegu, kuhu oled teel või kuhu kohale jõudnud. Sõnumis on ülevaade sinu selle aasta energiatest ja tuleva aasta energiatest, mis sind saadavad või mis sügavam ülesanne sul aastate lõikes on. Teemad, mida käsitletakse on tavaliselt vaimset ja sisemist laadi.

Sinu panus 27.-

Sõnumi saamiseks kirjuta oma sooviavaldus: mairi@butiikmystika.ee