Kuigi võid tunda end aeg-ajalt eksinuna, tasub hoida endas teadmist, et sinu sisemine teadlikkus juhib sind kogu aeg oma kõrgema olemuse ja eesmärgi suunas.

Ära tee oma soovidest ja eesmärkidest endale koormaid, mida juba iseenesest ei jaksa kanda. Ära alahinda välist vaikust ja sisemisi frustratsioone, mis loovad ju sisemisi selginemisi. Kui korrastub sisemus, korrastub ka väline. Näiteks mõni päev on vaja järgida sisemist ärritust, mida mööda saad liikuda iseenda sisse ning kõrvaldada enda teel olevaid seesmisi takistusi. Teine päev võid tunda, et sul on energiat luua väljapoole, sul on ideed ja justkui imeväel tead, mida teha ja kuidas edasi liikuda.

 Vaim teeb magamise ajal ettevalmistusi uueks päevaks ning loob järgmise päeva energiad. Ole iga algava päeva suhtes vastuvõtlik ning usaldav. Taotle- kuidas ma täna liigun soovitu suunas? Kuidas ma täna liigun oma kõrgema eesmärgi suunas? Kuidas ma täna olen iseenda kõrgeim potentsiaal? Kuidas ma täna teostan oma eluülesannet? Luba päeval voolata. Teosta neid impulsse, mis tulevad sinu südamest.

Oma kõrgema eesmärgi juurde jõudmine tähendab usaldust, kohalolu ja pühendumist.

Pühendumine kõrgemas võtmes on otsus ja järjepidev kohalolu, järjepidev iseenda usaldamine ning oma sisemise juhatusega kooskõlas elamine. See tähendab järjepidevalt enda sees usalduse ja sisemise teadmise kandmist, et igal võimalikul moel liigud sa nii, kuidas hetkel oskad, oma kõrgema eesmärgi suunas. Selles on vabaks-andmine, et sinus sisaldub sinu kõrgem eesmärk, mis juhib sind. See on oma sisemise juhatuse järgimine, iseenda ja iga uue päeva usaldamine. Pühendumises on teadmine, et olgugi, et ma vahel ei mõista lõpuni, milleks kõik vajalik on, tean ma, et liigun oma kõrgemat eesmärki mööda ning jõuan kohale. Iga päev on kohalejõudmine. Milles ma täna olen kohale jõudnud? Mille võrra olen täna rikkam? Mis on täna minu jaoks selgeks saanud?

Usalduses, kohalolus ja pühendumises asuvad elu suured kingitused. Iga hetk kannab endas informatsiooni, vajalikke energiaid edasiseks ning kingitusi. Ole kohal, et vastu võtta, mida sisaldab sinu jaoks elu iga hetk.

Anna teada iseendale ja Universumile, et oled pühendunud oma eluülesande täitmisele isegi, kui sa ei tea veel, mis see on või ei tea kuidas seda teostada. Sinu sisemine teadlikkus suunab sind alati.

Ma olen pühendunud oma kõrgema potentsiaali loomisele.

Ma olen pühendunud oma eluülesandele.