Vaadake üksteisele otsa. Julgege vaadata teineteist. Vaadake üksteise hinge. Vaadake sügavamale. Nähke üksteise kõrgemat potentsiaali. Lubage olla üksteisel arenguteel. Vaadake üksteist kui kõrgemaid olendeid.

Julgege luua selgust ja olla üksteisega selged. Lubage selgust ja läbipaistvust iseendas, olge siirad. Mis siis, kui võtate üksteist vastu kristallselgelt, ilma hinnanguid omamata?Kuidas see siis välja näeks? Kuidas sa ennast siis tunneksid, kui sul pole hinnanguid kellegi ega iseenda suhtes? Luba endal tänavu vaadata asju selgelt ilma hinnanguid andmata. Loo omale kristallselged pühad.

Sisemine tugevus

Leidke üles enda sisemine tugevus, see on teis igaühes olemas ning olete toetunud enda sisemisele tugevusele terve oma elu vältel. Leidke see endas üles, võimendage seda. Tundke ja tunnistage oma sisemist tugevust, mis on teid siia toonud. Võite nüüd tunda oma sisemist tugevust selgelt, kui sellele keskendute. Võtke see hetk. Kui teadvustate oma sisemist tugevust, on teil kerge liikuda edasi.

Tänulikkus

Vaadake üksteisele otsa tänulikkusega. Mõtelge, mis teil olemas on ning võtke kingitusi vastu tänulikkusega. Vaadake nende kingituste taha. Vaadake seda head soovi, mis on tulnud teisest inimesest. Võtke üksteiselt vastu häid soove. Võtke vastu tänulikkusega kõik, mis teile osaks saab suuremal või väiksemal määral. Jätke kõrvale oma arvamused- see on liiga tühine, see on liiga väike, ta oleks pidanud teadma paremini, vms. Keskenduge tänulikkusele. Igaühe elus on palju, mille eest olla tänulik.

Andmine ja vastuvõtmine

Jagage kingitusi oma südamega. Asi pole asjades, vaid andmises ja vastuvõtmises. Kui räägite, et kingituste tegemine on kaotanud oma mõtte ning muutunud masstoodete kokku kahmamiseks, siis mõelge, miks te nii tunnete. Miks te olete kaotanud mõtte kinkida kingitusi? Mõtte paneb inimene ise sisse, mõtte loote teie ise. Teie kingitused tulgu teie südamest. Teie olete need, kes panevad oma südame oma kingituse sisse. Ükskõik, mis see ka poleks. Pange sinna oma tänulikkus, pange sinna oma soov anda, pange sinna oma mõtted küllusest, pange sinna oma head soovid. Või kinkige vaid oma imelisi soove. Ning osake neid ka ise vastu võtta. Selles on küllus, mida saate üksteisele jagada, anda ja ka üksteiselt vastu võtta!

Kinkige kõrgemat mõtet, avage ennast sellele. Seda kõrgemat mõtet saate ainult ise anda! Ärge oodake asjadelt mõtet, te peate mõtte kõigele ise andma! Kui olete kaotanud mõtte teha kingitusi ja näete selles massihüsteeriat, siis mäekristalli energiad soovivad teid suunata sügavama sõnumi ja tänulikkuse loomisesse, mis on kingituse taga. Kingitusi saada ja teha on imeline. Ning mõtte paneb igaüks ise sisse. Kui tunned, et kingitustel pole mõtet, siis oled sa selle mõtte ise unustanud sinna panna või oled unustanud oma kingituse sügavamat sõnumit mõista.

Seekord, kui oled oma kingitused saanud, küsi mis on saadud kingituste kõrgem mõte sinu elus. Samuti võid vaadata üle enda ostetud/tehtud kingitused ning veidi mõelda, milline on sinu kingitavate esemete kõrgem eesmärk.

Olge lihtsalt valmis andma, lihtsalt oma häid soove ja sooje mõtteid, olge valmis vastu võtma tänulikkusega iga väikseimat imelisust, mis teile osaks saab!

Avage oma südamed

Pühadel on rohkem vaba aega teineteisega suhelda. Võtke see aeg, väärtustage seda ning olge teineteise jaoks kohal. Kuulake ja võtke teine vastu nii, nagu ta on. Isegi, kui ta ei vasta päris teie ootustele. Lihtsalt olge kristallselge, ilma hinnanguteta ka nende suhtes, kes teile tavaliselt muidu pettumuse on valmistanud. Olge avatud, ärge oodake hullemat (tõenäoliselt joob ta ennast täis ja muutub häirivaks, nagu iga aasta), vaid ava oma süda sellele inimesele ning otsusta, et seekord võtad ta vastu sellisena, nagu ta on. Uuri teda, vaata milline ta on (eeldusel muidugi, et seda on ohutu teha).  Küsi küsimusi, uuri tema elu kohta. Võibolla mõistad paremini teda ning võibolla avastad, et ta peegeldab sulle milleski sind ennast või tuletab sulle meelde midagi olulist. Otsusta, et võtad ta vastu kristallselgena, võid ka paluda ilmuda tema kõrgemal sõnumil sulle. Avasta selle inimese kõrgem panus sulle, keda sul on olnud raske vastu võtta või kes on valmistanud pettumuse.

Avage teineteisele oma südamed! Avage oma kingitused tänulikkusega. Kui füüsilisi kingitusi ei ole, siis avage tänulikkusega kõik need kingitused, mis saavad teile osaks saadetuna Inglitelt või teie kõrgematelt Minadelt või Universumilt. Teie ise olete kingitus ja maailm jagab teile kingitusi iga päev. Avage end küllusele ja armastusele ning jagage seda ise.

Avage ennast teineteisele, süüvige kingitustesse, mida te teineteise jaoks sisaldate.

 Imelist pühadeaega ja tänulikku meelt kõigile!

Mairi