Praegu on aeg, mil tuuakse sügavalt alateadvusest esile mälestusi või emotsioone, mis esmapilgul pole üldse praeguse hetkega seotud. Kuid see on petlik. Seos praegusega on olemas, kuid selleni jõudmiseks võib minna aega. Segaduses olles, võid paluda malahhiidil mõista, miks see miski on üles kerkinud, mis sind vaevab ja kuidas see on seotud praegusega.

Kõik, mis praegu üles kerkib on soetud sinu praeguste püüdlustega, kuid räägib sinu püüdluste väga sügavatest telgitagustest. Need püüdlused ise võivad samuti olla teadvustamata. Aasta lõpp sunnib sügavale vaatama. Nii sügavale, et mälestustel ja emotsioonidel, mis meelde ronivad, ei pruugi olla justkui arusaadavat seletust. Praegu tuuakse alateadvuse uus kiht ülespoole. Jälgi ka oma unenägusid! Unenägudes töötame läbi oma alateadvuses olevat materjali sümboolses keeles. On vaja mõista neid mehhanisme, mis käivitavad ja mõjutavad sind praegu sinu enda teadmata. Väga sügavad kihi saavad tulla pinnale praegu, enne aasta lõppu. Hiljem saad aru, kuidas see on seotud kõigi sinu praeguste püüdluste või mõne sügava haavaga.

Kui mõistad seda ning tegeled sellega, lähed uude aastasse uutesse energiatesse. Kui sa pole mõistnud seda, mis on käivitunud, liigub see kehatasandile, hakates põhjustama vaevusi seni, kuni mõistad, mis see on, mis su alateadvusest üles on kerkinud ning mis sõnumit see kannab.

Peamine on mõista sõnumit ning seda, miks see on üles tulnud. Kuidas see teema on sinu praeguste püüdlustega seotud, ka nendega, mis on sinu varjatud sisemised püüdlused, mida oleks aeg tunnistada.

Jutt tundub keeruline, kuid need, kes on märganud neid protsesse endas, mõistavad.

Malahhiidi energiad on siin selleks, et tõsta sinu sagedust, sest see, mis on pinnale ujunud, selle vabastamine ja mõistmine on võtmeks. Kui jõuad selles teemas iseenda ja kaasosaliste suhtes armastusse, astud uuel aastal kohe uute külluslike energiate laineharjale.

Kuidas saad kasutada kristalliperest malahhiiti enda hüvanguks praegu

  • Luba malahhiidil esile tõsta see, mis soovib sinu alateadvusest esile tõusta.
  • Kui sa ei mõista, kuidas see mis esile tuli, on seotud sinu praeguse olukorra ja eluga, siis palu et malahhiit tooks sulle selgust ja mõistmist.
  • Palu ka malahhiidilt, et ta näitaks, mis on oluline selle teema lahendamisel enda sees, mis on lahendus sinu jaoks praegu.

Võid paluda malahhiidilt selgust ka mõne oma unenäo lahti mõtestamisel ja selle alateadlike mustrite nägemisel!

Üldiselt praegused malahhiidi energiad toovad alateadvusest üles selle teema, mille suhtes peaksid rohkem iseenda hoolt ja armastust üles näitama.