Praegu on hea luua endale lahtilaskmisenergiad. Eriti kui sul on millegi osas raske, kui soovid ei täitu, kui ketrad oma peas midagi juba ammu, kui ei leia lahendust. Siis lase lahti. Samas, ei pea sa istuma ja süvenema, mis see on, millest sa tahad lahti lasta. Võid lihtsalt luua lahtilaskmisenergiad ning sa lased automaatselt lahti kõigest, mille osas lood endale ise raskust kinnihoidmise, muretsemise ja sama mõtte ketramisega. Usalda ennast.

Lahtilaskmisenergiad loo nii: korruta endale mitmeid-mitmeid kordi, võimalikel vabadel hetkedel või kui ketrad juba pikemat aega midagi oma peas, millest ei sünni lahendust: Ma lasen lahti. Lahti, lahti lahti, lahti, lahti! Ma lasen lahti! Lahti, lahti, lahti, lahti, lahti. Jne.

Leia endale oma rütm, kui sa seda ütled, ütle nagu mantrat. Korruta nagu papagoi järjepidevalt üht ja sedasama. Energiate suhtes tundlikumad inimesed kindlasti tunnevad, kuidas selliselt lausudes nende energia muutub kergemaks. Võibolla mõni isegi tunneb, kuidas justkui koormad kukuvad enda väljast lihtsalt maha, eemaldub ja eraldub kõik see, mis tekitab raskust.

Teine variant: Ma olen vaba. Vaba, vaba, vaba, vaba, vaba. Või Ma lasen vabaks. Vaba, vaba, vaba, vaba, vabaks! Jne.

Võid neid korrutada autoroolis, jalutades, bussis, kodus teleka ees- kus iganes sa saad lubada oma mõtteid ja lausumist.

Praegused energiad on justkui tolmuimejad meie ümber. Need tõmbavad su väljast ära kõik, mille oled valmis lahti laskma, mis sulle enam ei panusta. Kui oled endaga tööd teinud vaimses plaanis, siis praegu on see aeg, mil su energiaväljast justkui tõmmatakse välja kõik see, mis sind enam ei teeni,  et luua puhastus, et eemaldada vana ning lubada teadvusel tõusta. Kuid pead ise sellest märku andma, et oled valmis lahti laskma, luues endale lahtilaskmisenergiad lausudes lihtsalt endale korduvalt ma lasen lahti, lahti, lahti, lahti.

Kui oled millegagi kimpus praegu, muretsed millegi pärast või ei leia lahendust mõnele probleemile, siis lahtilaskmine toob selle kerguse, mida vajad ning asjad hakkavad justkui iseenesest lahenema.

Lahtilaskmine panustab sulle praegu rohkem, kui oskad unistada ja arvata! Luba seda endale paari lihtsa lausega!

Praeguse seisuga tundub, et selliselt toimivad energiad on üleval kuni 2.-3. Maini. Pärast seda taanduvad.

Mairi