Sa võid oma isiklikust keskpunktist luua erinevat loomingut. Kui su keskpunkt on tugev, võid luua mida iganes, jäädes ellu, kus iganes. Oma loomingu lööd sa õitsema ükskõik mis tingimustes siis, kui sinu keskpunkt on tugev. Keskpunkt, ehk sinu kese- teadlikkus iseendast, teadmine kuidas ja millega ma ennast toidan (loomulikult iseenda armastusega). Nõmmliivatee jääb ellu liivases mullas ning kuum kõrvetav päike ei tee talle liiga. Tal on sisemine keskpunkt paigas.
Nõmmeliivatee energia toob välja selle kitsaskoha, mis ei luba sul luua oma loomingut Maa peale kindlalt ja vabalt. Nõmmliivatee suunab looma oma loomingut. Nõmmliivatee on väga vastupidav tallamisele. Kui keegi temast üle käib, ei mõjuta see teda niivõrd, vastupidi, tema energeetika jääb tallaja jalgade külge pikaks ajaks.
Nõmmliivatee kannab justkui Looja energiaid, kes armastusega ja õrnalt loob oma loomingut, Loojat, kes laotab oma loomingu laiali ka teistele kasutamiseks. Aktiveerib ka kroontšakrat, et saaksid oma kõrgema loominguga kontakti. Kannab endas pehmeid, õrnu loomisenergiaid.
Tema sõnum:
Sinu ülesanne on laotada ennast lahti ja laiali Maa peale. Sinu ülesanne on sirutada endast välja kõik, mis sinu seest tuleb ning see õitsema lüüa.
Sinu looming olgu tugev. Kui sa midagi lood, siis ole teadlik sellest, mida lood, väärtusta seda, ole selles kindel, ära lase seda tallata. Laota oma looming laiali Maa peale nii, et kes seda näevad, ahhetavad. Mida sa tahad kasvatada? Mida sa tahad laotada endast laiali Maa peale? Luba sellel voolata ning ole selles kindel. Saavuta sisemine kindlus oma tegudes ja loomingus. See on alus oma loominguga väljatulemiseks.