Andestamisenergia lahustab mineviku rasked energiad. Pärast andestamist tunned end vaba ja kergena.

Andestamine pole mitte oluline ainult maisel tasandil, vaid ka hingetasandil ning pärast maise elu lõppu või uuesti kehastudes. Andestamisega lahustuvad vanad rasked energiad ning te ei pea neid enam kunagi kordama. Andestamine sisaldab endas sügavat mõistmist ning armastuse saatmist teisele.

Andestamine pole mitte ainult oluline oma ligimeste suhtes, oma elus figureerinud inimeste suhtes, vaid ka suuremas mastaabis- andestamine võimudele, andestamine kõigile, kes on loonud tänase meheliku ühiskonna, pangasüsteemid, elu oravarattas, terrorismi, mürgised riided või GMO toidu vms. Andestage. On oluline andestada kõigile, kelle looming see on. Sest andestamine vabastab, et minna edasi puhta ja väekana ning luua midagi uut ja paremat. Hirmu ja viha kandes klammerdute mineviku külge- klammerdute selle külge, mida vihkate või kardate. Seepärast on oluline andestada. Läbi andestamise puhastub karma. Läbi andestamise toimub vabanemine. Läbi andestamise toimub lahtilaskmine, minnalaskmine.

Naised, andestage oma meestele, kui nad pole suutnud olla teile piisavalt mehised või muul moel sellised, nagu vajate. Mehed, andestage oma naistele, kui nad pole suutnud avada teile oma südant ja jagada armastust või on nad muul moel teile haiget teinud. Kogu inimkonna negatiivne energiapagas puhastub läbi andestamise. Andestage meessoole, kui nad pole suutnud olla piisavalt armastavad isad. Andestage naissoole, kui nad pole suutnud olla piisavalt armastavad emad. Läbi andestamise saab Maa puhastuda, mitte läbi viha, vaenu või hirmu. Andestage ka iseendale.

Andestamisel on suurem vägi kui arvate. Andestamisega kaasnevad hüved liiguvad edasi teie teistesse kehastustesse. Te olete vaba. Andestades olete teise ja iseenda justkui sätendava õnnistusega üle valanud ning võite seda õnnistust kogeda veel selles või järgnevates eludes.

On oluline andestada, sest see on võti edasiminemisel inimkonnana. Andestamine puhastab ja väestab. Andestamine oma eelkäijatele aitab teil kergemini luua sellist ühiskonda, nagu te targematena soovite luua. Andestamine teeb teie enda tee muutuste loomiseks ühiskonnas kergemaks.