Kristallid kannavad endas sõnumit, et kõigel loodul on oma energia. See, mis paistab liikumatu ning elutu, võib omada suuremat energiat ja väge kui arvame. Kogu loodu kannab endas mingit mõju ja sisu. Kristallid kannavad endas sõnumit, et on vaja hakata nägema sisu kõiges loodus.

Igal inimese on oma isiklik energia. Nii on ka kristallidel. Kristallid on kõrgema teadvusega olendid. Nendega on võimalik suhelda. Igaühel on oma energia. Iga kristall kannab oma isiklikku mõju ja sõnumit maailmale. Jah, väljast on nad lihtsalt kivid. Kuid kui me oleme inimestena valmis vastu võtma kogu elava sisu, siis me avastame üüratu teadvuse ja väe, mida kristallid endas peidavad.

Asi ei ole nende väljanägemises. Asi ei ole isegi mitte selles, kas nad on teil olemas füüsilisel kujul või mitte. Kristallivälja on võimalik lülituda nii, et palute kristalliväljast ennast mõnel kristallil tervendada või toetada. Ehk tegelikult kristallilt toetuse palumine või lubamine ennast toetada, on suhtlus kõrgema teadvusega, kes pakub oma teatud energiat tervenemiseks, avardumiseks. Tegemist on energiaga. Kristall mõjutab sind energeetilisel tasandil. See võib olla sulle tuntav olenevalt sellest, kui tundlik sa oled. See võib olla sulle ka nähtav. Olenevalt sellest kui hästi sa suudad märgata muutusi oma elus.

On aeg liikuda suhtluses kristallidega uuele tasandile. Kristallipered soovivad, et igaüks julgeks rohkem suhelda kristallidega. Rääkige nendega samamoodi, nagu mõne sõbraga. Paluge abi, suhelge, seadistage neid. Kristallid soovivad, et te nendega suhtlete.

Liikuge uuele tasemele ja tunnetage kristalle. Tunnetage, millise energia mõni konkreetne ehe või kivi teile loob. Samas, ei ole nad midagi erakordset, sest igal pool looduses on miski, mis saab meid toetada.  Näiteks taimed, kes meid väestavad, tervendavad ja toetavad. Ka taimedel on oma energia ja mõju ning ka taimedega on võimalik suhelda.

Kristallid kutsuvad maailma ümber mõtestama. Kristallid soovivad, et inimesed hakkaksid nägema kogu loodu sisu. Ükskõik, mis on loodud, see kannab mingit energiat.

Siis on vaja liikuda teadlikkusse- kuidas ma saan igapäevaelus ennast toetada looduses peituvaga? Kuidas saavad kristallid mind aidata? Kuidas saavad taimed mind aidata? Kuidas saavad õhk, vesi, päike, Maa mind väestada?

Mõelge nendele küsimustele. Hinnake loodusande. Võtke need kasutusele. Avage oma süda ka kristallidele. Looge nendega oma suhe, tunnetage neid, küsige, mida neil on teile öelda või õpetada. Jõudke nende sisuni. Jõudke kogu elava sisuni. Me ju ometi ei arva, et inimene on ainus siin planeedil, kel on sügavam sisu?