Iga ese meie ümber on mingi energia kehastunud sümbol, ehk Teadvuse projektsioon väljapoole iseennast. Kristallid on materialiseerunud Teadvus. Igal kristalliperel on oma Teadvus ning igal kristallil on oma teadvus. Meil on võimalik suhelda ühe kristalliga või ka terve kristalliperega, tunda nende üldisi energiaid. Lisaks võime küsida kristalli käest “milline panus sa mulle olla saaksid?” ning samuti seadistada kristallid nö enda heaks tööle.  

Kristallid on erinevate energiate materialiseerunud vormid ehk sümbolid. Osad neist on justkui meie mõistes erinevate tunnete kehastused, justkui puhas tunne oleks endale keha/vormi võtnud. Seega, me saame kristallidega luua endale koju näiteks armastusenergiat, rõõmuenergiat, südamerahu energiat jms- seejuures on kõik energiad väga puhta kõrgema vibratsiooniga.

Näiteks roosa kvarts sümboliseerib kõrgemat tingimusteta armastust, ehk sellist puhast armastust, mis pole maisetest hirmudest ja ihadest läbi põimunud. See on armastusenergia selle kõige puhtamal kujul. Seega läbi kristallide on kehastunud kõrgemad vibratsioonid maisesse kujusse, kandes endas puhtaid energiad, olles Kõrgema Teadvuse väljendus ja kehastus.

Valgusinfot kristallide sõnumitena vahendab meie armas Mairi. Seega kõik järgnevatel nädalatel ilmuvad tekstid on ainulaadsed ja sündinud vahetult kontaktil ning suhtlusel kristallidega.

Armastust ja valgust!

Sinu Müstika