Kire tagasitoomine oma paarisuhtesse ei ole lihtne. Selleks on vaja pühendumist, otsusekindlust ja palju omavahelist suhtlemist. Mõlemad osapooled peavad olema hingega asja juures ning soovima muutust. Kõige aluseks on see, et Sa pead olema täielikult teadlik oma partneri vajadustest ning ei tohi karta endale tunnistada oma vajadusi ning neid oma partneriga jagada. Kindlasti ole selle kõige juures mänguline ja romantiline! Proovi uusi asju!

Loo tervendavate kristallidega igaõhtune harjumus rituaaliks leidmaks teineteisega ühendust ja saamaks n-ö ühele lainele. Ja seda järjepidevalt ning hoolimata möödunud päeva raskusest ja enda väsimusest.

Kristallirituaali eesmärk on leida oma sisemine keskpunkt paarina. Te mõlemad tahate anda, kuid seejuures mitte üle pakkuda. Seega teievaheline suhe tähendab tasakaalu leidmist ka väsitava päeva lõpus. Te muutude lähedasemaks lubades aega ja ruumi mõlemale parterile, et teil mõlemal oleks võimalik häälestada oma suhtega seotud tundeid, emotsioone, muresid või frustratsiooni. Ole avatud ja püüa olukorda mõista ja näha läbi oma parteri silmade. Seda eriti juhul, kui Sa ei ole temaga ühel meelel. Mõistes ja tagasi peegeldades seda, mida teine pool räägib, saad Sa näidata, et Sa kuulad teda ning seda mõttega asja juures olles.

Kindlasti on oluline siinkohal meenutada, et te mõlemad võite kanda kinni jäänud energiaid mõnest varasemast suhtest. See ei pea olema ilmtingimata romantiline suhe ning see võib tuleneda ka lihtsalt sõprussuhtest. Teemad ja energiad millest Sa ei ole teadlik või õigemini mille tänasest olemasolust oma energiaväljas ei ole Sa teadlik, võivad esile kerkida. Seega ole tähelepanelik ja jälgi olukorda ja ilminguid. Kui Su tunded on kord juba esile toodud, siis proovi neid kuulda, mõista ja tunda ning seejärel lase neist lahti.

Paarisuhte kirge tagasitoova kristallirituaali vajad Sa:

 • 1 ROOSA KVARTS (võid kasutada lihvitud või lihvimata roosat kvartsi, lapikut roosa kvartsi kivi kui ka roosast kvartsist südant)
 • 1 KARNEOOL (võid kasutada lihvitud või lihvimata karneooli, lapikut karneooli kivi kui ka karneoolist südant)
 • kell
 • vaikne ruum (magamistuba)

Rituaaliks toimi aga järgmiselt:

 1. Seadist kell 10-15 minuti pärast aja möödumisest märku andma (pane n-ö äratus endale)
 2. Istuge parteriga voodile ning olge veendunud, et te mõlemad olete rahulikud ning positiivselt meelestatud.
 3. Hoia roosat kvartsi (tingimusteta armastuse esindaja) oma domineerivas käes ning lase partneril hoida oma domineerivas käes karneooli (kire esindaja).
 4. Rääkige üksteisega – avage end. Teemadeks võiks olla: Mida soovid ja ootad oma paarisuhtelt? Mida Sa vajad? Kuidas Sa end tunned? Kas millestki on puudust (kui jah, siis selgitage üksteisele, millest)? Millal Sa tunned end armastatuna?
 5. Rääkige korda mööda ja veenduge, et te mõlemad saate võimaluse rääkida.
 6. Rääkige kuniks kell heliseb.
 7. Kui kell heliseb, siis asetage kristallid voodi kõrvale, et nad hoiaksid teie mõlema soovi suhtesse rohkem armastust ja kirge tuua.
 8. Korda seda rituaali minimaalselt 14 päeva järjest!

Soovitatavalt võiks rituaali läbi viia enne magama minemist.

Palju armastust ja kirge!

Sinu Müstika