Mine mõtetes oma sisemise lapse, väikese iseenda juurde ja lausu:

 Sa oled kasvanud suureks ning sa võid teha mida iganes sa soovid. Sa võid teha mida iganes, kuidas iganes sa tahad. Sa võid ja saad teha kõike just nii, kuidas sinust välja voolab. Sinust on saanud suur looja.  

 Sa ei allu enam vanematele või teistele, sa oled ise otsustaja, juhtija, liikuja ja liigutaja. Sina oled see, kellel on kogu jõud ja vägi. Sinu jaoks on muutunud KÕIK võimalikuks. Ei ole enam ühtegi piirangut, sest sa oled kasvanud kõigist piirangutest üle. Ei ole enam ühtki takistust, sest sa oled kasvanud kõigist takistustest üle.

Kujutle ja tunneta neid sõnu iseendas, mida lausud.

Kujutle, et sa oled kasvanud nii, et kõik maailmas on sinu jaoks väikeseks muutunud. Sa oled kasvanud nii, et maailm on väike, kuid sina oled suur ja väekas. Võta oma sisemine laps sülle, kallista teda, vala üle armastusega ning aseta oma südamesse öeldes: Ma hoian ja armastan sind alati. Sul on minuga turvaline, sest minu vägi on mõõtmatu.

Kujutle, et vaatad Maad ja see on väiksem kui sina. Kujutle, et oled nii palju kasvanud, et kõik, mida tead, muutub väiksemaks, kui sina ise oled. Kujutle, et asetad Maa oma südamesse ühes kõigega ja otsustad teda armastada ja hoida ühes kõigega.

Nüüd aseta enda ette mõni probleem, mis on sind vaevanud.  Kujutle oma probleemi omale meelepärase objektina ning aseta see enda ette endast väiksemana, hernetera suurusena. Tunneta, kuidas oled suurem, kui see teema, mille just enda ette asetasid. Ütle ja tunneta: ma olen suurem ja väekam kui see teema.

Ning kujutle, kuidas kasvad oma probleemi suhtes veelgi suuremaks ning siis aseta see probleem oma südamesse tundes tänu, ning öeldes: tänan sind, et juhatad mind minu veelgi kõrgema olemuse juurde, lubades mul tunda ennast suure ja väekana.

Luba kõigel, mille asetasid oma südamesse, lahustuda armastusenergiaks enda sees. Luba armastusenergial väestada end. Tunneta oma väge ja võimu armastada iseennast, armastada kõike mida teed ning armastada kogu elavat. Tunneta oma suurust ja väge! ning võimet armastada ja luua läbi armastuse.