Juues värskelt oma kätega korjatud angervaksa teed, voolas minusse järgmine sõnum:

Ma olen mesimagusa lõhnaga justkui naiselike võludega taim. Oma pehmete kõditavate õitega, ma äratan seksuaalenergiat. Ma panen seksuaalenergia voolama ülespoole, et võiksid seda kasutada loomiseks. See on sinu valida, milliseks loomiseks…;)

Samas on minu energiad rahustavad ja lõõgastavad. Ma lõõgastan nii, et inimene suudab rõõmu ja naudingut kergelt ja vabalt tunda. Ma panen naudinguenergiad kehas liikuma. Ma mõjun paitavalt ja leevendavalt sinu kehale ja olemusele. Loon rahulolutunnet ja teadmist, et siin ja praegu on kõik hästi.

Minu peamine sõnum on: teil tuleb ennast lõdvaks lasta, et nautida. Lubage oma ihu lõdvaks ja usaldavaks. Siis panete endas naudinguenergiad liikuma ning tunnete heaolu igas oma keharakus. Lõdvestage oma keha ja meel ning nautige elu hetki. Uskuge ja usaldage armastuse ja headuse jõudu ning lubage endal selles teadmises lõõgastuda. Täielikult. Naudingut ja nautimist võimaldab keha. Hinnake seda võimalust ning lubage endal seda kogeda lõdvestudes, usaldades ja vastu võttes.